Svadba nezačína iba výberom správnych šiat či kúpou obrúčok, ale sú za ňou hodiny príprav. Ako zvládnuť organizáciu, očariť výzdobou, vybrať svadobné menu, nenudiť hostí a zabaviť malé deti...a mnoho ďalších :))) Prípravy na veľký deň netreba nikdy podceniť, a samozrejme ani dolaďovanie detailov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu!

   Konečne som sa odhodlala a mala som tú česť byť jednou z vystavovateľov na jedinečnej svadobnej výstave za "rohom" Košíc.

Hlavný organizátory Melánia a Marián je úžasný a obdivuhodný párik, z ich lásky ku všetkému čo je svadobné vznikol projekt svadobnej výstavy " YOUR DAY, YOUR WAY '' v PKO v Prešove.

Nieje nič krajšie ako PKO Čierny orol v Prešove. Tento priestor je tak sofistikovane schovaný priamo v centre mesta. Keď vojdete dnu, z každej strany na vás dýcha kus histórie. Tá špecifická vôňa, vysoké stropy, všade samá klenba, luster z kryštálu, divadelná atmosféra...proste wow...

 

Svadobnú výstavu sprevádzala módna prehliadka svadobných šiat, detská prehliadka oblekov a princeznovských šiat z rôznych svadobných salónov a exkluzívna prehliadka Jaroslavy Wurll Kocanovej. Celé podujatie sprevádzali rôzne a zaujímavé workshopy, koncerty, samozrejme nechýbala ani lákavá a veľmi bohatá tombola s atraktívnymi cenami...

 

Fotky mojich šperkov a doplnkov očami fotografa Mariána:

 

Video z 5. ročníka Svadobnej výstavy „Your day, Your way“, ktorá sa konala dňa 26.02.2023, v PKO Čierny Orol v Prešove ❤️:

https://fb.watch/kIetQ3r1dC/

...a zopár fotiek nájdete aj v galérií tohto žurnáliku.

❤️

Ďalšia milá a energická osôbka ktorá zorganizovala Svadobnú výstavu "Tvoríme Eventy" dňa 2.04.2023, v OC Max v Poprade, je Monika - ktorá ponúka na prenájom krásne fotosteny aj s personalizovaním a zo všetkým, od dopravy až po demontáž. 

 A Vintage čipkovaná perlovo-krištáliková tiara v plnej kráse:

Majte sa krásne milé moje budúce nevesty/nevesty/manželky a matky.... a ak máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať :)

Andy❤️